Certyfikaty i wyróżnienia
 Kinga Naczke

Kinga Naczke

Kinga Naczke - Specjalista ds. żywienia (Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu). Z problematyką żywienia i dietoterapii związana jest już od lat. Praktykę i doświadczenie zdobyła podczas kilkuletniej pracy na stanowisku dietetyka i konsultanta w Agencji Promocji Zdrowia - firmy będącej założycielem i koordynatorem dwóch największych projektów dietetycznych w Polsce - Dobry Dietetyk i Fit Dietetyk. Specjalizuje się głównie w przygotowywaniu złożonych programów dietetycznych na potrzeby sportowców i osób aktywnych fizycznie, ale nie jest jej obca również dietetyka kliniczna.

Na co dzień pasjonatka zdrowego i racjonalnego stylu życia oraz sportu. Kocha gotować, łączyć smaki i próbować nowych wyzwań kulinarnych. Konsekwentnie dąży do celu. W swojej pracy motywuje, wspiera, ale też wymaga, gdyż sama daje z siebie zawsze 101%. Przy odrobinie silnej woli i umiejętności słuchania każdy kto jej zaufa z pewnością osiągnie sukces.

W codziennej praktyce współpracuje ściśle z dyplomowanym trenerem personalnym, zapewniając tym samym dodatkową opiekę w prawidłowym doborze planów treningowych. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i zaangażowaniem, dlatego z ogromną starannością przygotowuje każdy program żywieniowy.

Na pytanie Dlaczego akurat ta specjalizacja? Odpowiada -Tylko nieliczni wykonują swoją pracę z wielką pasją i bardzo się cieszę móc należeć do tego grona.

 

799 934 709